book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Koupání

Radegastovy Beskydy nabízí více než jen skvělé možnosti pro turistiku nebo cyklistiku. V horkém parném létu určitě přijde vhod chladná koupel, pokud možno kousek od hotelu. Vybrali jsme pro Vás ty nejzajímavější možnosti ke koupání.

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům plavecký bazén a rekreační bazén s vodními atrakcemi. Mezi hlavní atrakce aquaparku patří tobogán, skluzavka, proudový kanál, podvodní masáže a další. V areálu je možné hrát stolní tenis nebo plážový volejbal. Samozřejmostí je také možnost občerstvení.

Biotop Prostřední Bečva

Zkuste koupání v biotopu. O čištění vody se stará speciální nádrž osázená vodními rostlinami. Díky biologické funkci rostlin není nutné do vody přidávat chemické a desinfekční přípravky. Biotop je tak vhodný i pro alergiky. Koupaliště má jak brouzdaliště, tak i plaveckou část s max. hloubkou 2,5 m.

Přehrada Horní Bečva

Přehradní nádrž Horní Bečva se nachází 3 km východně od středu obce obce, 13 km v od Rožnova. Přehrada má travnatý břeh a štěrkové dno, které se nachází v maximálně 7 metrové hloubce. Délka hráze je 250 metrů. Vodní plocha má 4 ha a skvěle se hodí pro vodní sporty jako windsurfing, kitesurfing. Ve večerních či ranních hodinách si užijte i rybolov.

Kam dále?