book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556
Ledové a sněhové sochy na Pustevnách

LEDOVÉ PUSTEVNY

LEDEN

Každým rokem v lednu se Pustevny rozzáří třpytem ledu a pod rukama zkušených sochařů vznikají neuvěřitelná díla, jež lákají návštěvníky ze všech koutů naší země. Výstava ledových a sněhových soch má na Pustevnách dlouholetou tradici. V letošním roce z důvodů aktuální situace a vládních nařízení nemůže tradiční výstava ledových soch konat, i tak bychom rádi ledovou krásou potěšili návštěvníky, kteří si přijedou na Pustevny užít zimní radovánky na čerstvém vzduchu. Sochy budou k vidění pod širým nebem a rozmístěny po Pustevnách.

Festival ledových soch na Pustevnách

LEDOVÉ PUSTEVNY

11. 1. - 26. 1. 2020

Pustevny se již tradičně v lednu stávají centrem ledové pohádky. Kromě tématicky zaměřených soch, vytesaných z ledu zručnými sochaři, na Vás po dobu těchto lednových víkendů čeká doprovodný program a tradiční jarmark. Výstava je pro veřejnost dostupná i ve všední dny.

80 LET PROVOZU LANOVKY NA PUSTEVNY

LANOVKA SLAVÍ NAROZENINY

3. 3. 2020, 7.-8. 3. 2020

Roku 1940 se 3. března poprvé rozjela nejstarší sedačková lanovka na světě, a to právě z Ráztoky na Pustevny. U příležitosti kulatého výročí budeme na Pustevnách oslavovat nejen v den zahájení provozu lanovky na Pustevny, ale i o následujícím víkendu 7.-8. 3. 2020.

VELIKONOČNÍ

PUSTEVNY

10.-13. 4. 2020

Zavítejte o Velikonocích na Pustevny a vyzkoušejte velikonoční speciality a speciální velikonoční pivo na horní stanici lanové dráhy. Návštěvníky uvítá velikonoční zajíc, pro děti je připravena zajíčkova stezka a hledání velikonočních vajíček.

Díky současné situaci a nařízením Vlády ČR nebude letos probíhat žádný velikonoční program. Děkujeme za pochopení.

LAŠSKO-VALAŠSKÉ

SETKÁNÍ U RADEGASTA

1. máj

Království lašské z. s. ve spolupráci s Turistickým informačním centrem si Vás dovoluje pozvat ve středu 1. května 2019 na „4. Lašsko-valašské setkání u Radegasta“. Družina lašského krále se sejde u lanovky na Ráztoce, vyrazí pěšmo (nebo lanovkou) na Pustevny, vzhůru pak k Radegastovi.

Festival dřevěných soch na Pustevnách

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY

ODLOŽENO

Na Pustevnách je jeden květnový víkend věnován dřevu a umění řezbářů. Naši špičkoví řezbáři tvoří nejen díla pro zkrášlení Pusteven, ale také porovnávají své síly při speed-carvingu, což je řezání na čas. Během jedné hodiny musí vyřezat jedno dílo se všemi detaily, které posléze v aukci mohou vydražit a odvézt si domů sami návštěvníci. Celá akce je doprovázena bohatým programem pro děti i dospělé. Vstup je zdarma.

Vzhledem k současné situaci a omezením jsme nucení náš tradiční festival dřevěných soch na Pustevnách v původně plánovaném termínu 30.-31. 5. 2020 zrušit. Zvažujeme konání v náhradním pozdějším termínu, další informace upřesníme podle vývoje situace. Děkujeme za pochopení!

Festival dřevěných soch na Pustevnách

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY

ODLOŽENO

Na Pustevnách je jeden květnový víkend věnován dřevu a umění řezbářů. Naši špičkoví řezbáři tvoří nejen díla pro zkrášlení Pusteven, ale také porovnávají své síly při speed-carvingu, což je řezání na čas. Celá akce je doprovázena bohatým programem pro děti i dospělé. Vstup je zdarma.

Vzhledem k současné situaci a omezením jsme nucení náš tradiční festival dřevěných soch na Pustevnách v původně plánovaném termínu 30.-31. 5. 2020 zrušit. Zvažujeme konání v náhradním pozdějším termínu, další informace upřesníme podle vývoje situace. Děkujeme za pochopení!

VÝŠLAP NA PUSTEVNY

S HC RIDERA

Červen

Podeváté zamíří vítkovičtí hráči a fanoušci společně na Pustevny. Novým cílem výšlapu je Horní stanice lanové dráhy Pustevny a její zbrusu nová a moderní restaurace.

CYRILOMETODĚJSKÁ

POUŤ

5. - 6. červenec

Od šedesátých let minulého století se počátkem července na Radhošti konají cyrilometodějské poutě, kterých se účastní i několik tisíc lidí.