book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK A ELEKTROKOL – OTEVŘENO KAŽDÝ DEN

Půjčovna koloběžek KOSTKA a elektrokol pod horní stanicí lanovky v provozu každý den. Otevírací doba je od 9.30 do 16.00 hod. Elektrokola, koloběžky a helmy jsou pravidelně dezinfikovány. Těšíme se na Vás!

OD 2. 7. 2020 LANOVKA V PROVOZU!

Od středy 2. 7. 2020 lanovka na Pustevny opět v provozu každý den dle platného jízdního řádu. Nutno dodržovat bezpečnostní opatření: Při čekání na lanovku dodržovat bezpečnostní rozestupy 2 metry! Sedačky lanovky jsou pravidelně dezinfikovány.

  • Léto 2020 / od 11. 7.
  • vstupné dobrovolné
    výtěžek ze vstupného bude použit na výsadbu nového lesa v oblasti postižené kůrovcem
  • zahájení 11. 7. 2020

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT!

90 tun písku – sochy lesních zvířat – pískohřiště pro děti – relax zóna pro dospělé – bar – pískový fotopoint – víkendové doprovodné programy – naučný chodník „Po stopách kůrovce“

ONLINE REZERVACE!

Se zahájením sezóny koloběžek a elektrokol jsme pro Vás opět spustili také online rezervační systém na zapůjčení koloběžek KOSTKA. Zarezervujte si koloběžku v předstihu a vyhněte se tak řadám, čekání a nervozitě!

  • online rezervace na daný datum a čas
  • přednostní předání koloběžky
  • parádní zážitek

RADEGAST RATAR

OD 1. 6. 2020 NOVĚ NA ČEPU!
Od pondělí 1.6. 2020 nově na čepu Radegast Ratar. Pro všechny zdravotníky a záchranáře navíc první Ratar jako poděkování za jejich úsilí ZDARMA*
*Podmínky u obsluhy restaurace.

FREE BEER

Půllitr Radegasta 12 ZDRAMA!

Od 25. 5. 2020 dostanete ke každému zakoupenému hlavnímu chodu v restauraci horní stanice lanovky až do vydání zásob zdarma půllitr Radegsta 12.

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY 2020

ODLOŽENO

Vzhledem k současné situaci a omezením jsme nucení náš tradiční festival dřevěných soch na Pustevnách v původně plánovaném termínu 30.-31. 5. 2020 zrušit. Zvažujeme konání v náhradním pozdějším termínu, další informace upřesníme podle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení!

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY 2020

ODLOŽENO

Vzhledem k současné situaci a omezením jsme nucení náš tradiční festival dřevěných soch na Pustevnách v původně plánovaném termínu 30.-31. 5. 2020 zrušit. Zvažujeme konání v náhradním pozdějším termínu, další informace upřesníme podle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení!

Aftermovie Ledové Pustevny 2020

Oslavy 80. narozenin lanovky

Počasí nám sice nepřálo, ale i tak si všichni návštěvníci oslavy kulatého výročí lanovky řádně užili!!

msk_logo_2

PODPORUJEME

V sobotu jsme měli možnost přivítat na Pustevnách v rámci festivalu Ledové Pustevny organizaci Haima, fungující při fakultní nemocnici Ostrava a pečující o děti s poruchou krvetvorby. S organizací společnost Pustevny s.r.o. spolupracuje již druhým rokem. V loňském roce jsme využili akce Dřevěné Pustevny a dětem věnovali výtěžek z dražby dřevěných soch, letos jsme se rozhodli darovat část výtěžku ze vstupného do stanů na ledové sochy.
Přejeme všem dětem brzké uzdravení a jejich rodinám hodně síly a trpělivosti.
Držíme Vám pěsti!

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.

ZAMKNI SI SVOU LÁSKU…

První máj je svátek všech zamilovaných a na Pustevnách si právě od tohoto dne budete moci zamknout svou lásku na srdci Hitrádia Orion! Najděte ho a připevněte na něj zámek, stejně jako to dělají zamilovaní na nejrůznějších místech světa.

Zámek si samozřejmě můžete donést svůj vlastní, případně je možné jej zakoupit v obchůdku se suvenýry na horní stanici lanovky.