book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

ÚPRAVA BĚŽECKÝCH TRAS DOČASNĚ PŘERUŠENA

Omlouváme se lyžařům, ale z důvodu popadaných stromů není možný průjezd rolby po běžeckých trasách, proto až do odvolání nebudou prováděny úpravy běžeckých stop.

VÝSTRAHA HORSKÉ SLUŽBY

Horská služba vydala výstrahu – nebezpeční pádu stromů obtěžkaných sněhem. Nedoporučuje se vcházet do lesů, již spadlo několik stromů také na Knížecí cestě. Pro výjezd na Pustevny doporučujeme lanovku!

Před námi je druhý víkend festivalu ledových soch!

ledové Pustevny aktuálně

Počasí se nám snad po minulém víkendu umoudří a doufejme, že nás bude čekat i sluníčko. Těšit se můžete nejen na nádherně nasvětlené sochy, ale také spoustu zábavy pro celou rodinu. Čeká vás Ledový trůn, sněžný bar, program Áji a Jinálka pro děti, spousta her i soutěží pro děti i dospělé.

V neděli dorazí na Pustevny také Mirai Navrátil z kapely Mirai a mezi 13.00-14.00 hod. proběhne autogramiáda ve studiu Hitrádia Orion (přízemí horní stanice lanovky).

Výstraha horské služby platí pouze pro oblasti mimo areál Pusteven!! (Nedoporučuje se vcházet do lesů, stromy jsou obtěžkány sněhem, hrozí padání stromů.)

FREERIDE LYŽOVÁNÍ

Díky sněhové nadílce možnost freeridového lyžování.
Celodenní skipas - 450 Kč, 4 hodiny - 350 Kč, (jezdí pouze lanovka z Ráztoky v Trojanovicích, vleky nejsou v provozu).

PRODEJ KOLOBĚŽEK

z půjčovny

Modely 2017, typ TOUR MAX a TWENTY MAX, barva: zelená.

CENA 5 400 KČ

Koloběžky byly používané 10 měsíců, mají řadu továrních vylepšení pro zvýšení jejich spolehlivosti a výdrže. Nosnost je 150 kg.
Pořizovací cena 9 500 Kč.

Více info na tel. +420 739 392 969

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, dospěl k nelehkému rozhodnutí nepustit v sezóně 2018/2019 ani jeden lyžařský vlek. K tomuto rozhodnutí přispělo hned několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.