book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

PŮJČOVNA BĚŽEK A SNĚHOBĚŽEK

Od středy 19. 1. půjčovna běžek a sněhoběžek v provozu každý den od 8:30 do 15:00 hod. Běžkaři pozor!!! Ve středu bylo upraveno již 12 km běžeckých tratí!

Půjčovna je pro vás otevřena každý den od 8:30 do 15:00 hod. Těšíme se na Vás!

Od soboty 11. 12. pro Vás startujeme zimní sezónu, kterou si můžete užít také jízdou na sněhoběžkách a běžkách, které si u nás můžete zapůjčit. Otevírací doba půjčovny je od 8:30 do 15:00 hod. Těšíme se na Vás!

Ledové Sochy budou opět zdobit Pustevny!

Ledové Sochy budou opět zdobit Pustevny! Od 15. do 30. ledna příštího roku, roku 2022, budete moci navštívit tuto krásnou ledovou výstavu, kterou pro Vás ve spolupráci se zkušenými sochaři a řezbáři opět připravujeme.

Návštěvníci ze všech koutů naší země, Slovenska i Polska se mohou těšit na křišťálově ledovou výstavu na téma ZNAMENÍ ZVÉROKRUHU a VESMÍR. Ledové sochy na Pustevnách mají dlouholetou tradici a my se na Vás opět budeme těšit.

Ledové Sochy budou opět zdobit Pustevny!

Ledové Sochy budou opět zdobit Pustevny! Od 15. do 30. ledna příštího roku, roku 2022, budete moci navštívit tuto krásnou ledovou výstavu, kterou pro Vás ve spolupráci se zkušenými sochaři a řezbáři opět připravujeme.

Návštěvníci ze všech koutů naší země, Slovenska i Polska se mohou těšit na křišťálově ledovou výstavu na téma ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU a VESMÍR. Ledové sochy na Pustevnách mají dlouholetou tradici a my se na Vás opět budeme těšit.

PARKOVIŠTĚ
P1 LANOVKA ZDARMA!

Chystáte se na Pustevny? U nás můžete zatím parkovat ZDARMA! Parkoviště naproti hotelu Ráztoka je vám k dispozici s kapacitou 60 aut. PArkoviště je vám k dispozici až do vyčerpání kapacity. Těšíme se na Vás.

Model Kostka Tour Max

Barva bílá, najeto cca 1000km v půjčovně, zcela funkční a bezpečné.

ÚKLID PUSTEVEN

Ve spolupráci s běžkaři z Běžeckého areálu Pustevny jsme se pokusili očistit Pustevny od nepořádku a odpadků, které turisté po sobě na Pustevnách zanechávají. Během necelých dvou hodin se nám podařilo naplnit celý vozík odpadem, což je docela smutná bilance. Děkujeme mladým běžkařům za spolupráci a prosíme všechny turisty: NOSTE SI SVÉ ODPADKY ZPÁTKY DO POPELNIC VE MĚSTĚ!! Děkujeme.

Pustevny s.r.o.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.