book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

LANOVKA V PROVOZU

Lanová dráha na Pustevny opět v plném provozu každý den dle platného jízdního řádu od 8:00 do 17:00 hod. Zveme Vás na prohlídku krásných podzimních Pusteven!

UZAVŘENÍ RESTAURACE A OBCHODU NA HORNÍ STANICI LANOVKY

Z důvodu nařízení vlády ČR jsou restaurace a obchod se suvenýry na horní stanice lanovky od středy 14. 10. 2020 uzavřeny. Horní stanice lanovky včetně WC zůstává pro cestující otevřena. Děkujeme za pochopení.

PARKOVIŠTĚ ZDARMA!

Akce pro návštěvníky lanové dráhy na Pustevny

  • Parkování pro návštěvníky lanové dráhy na Pustevny ZDARMA platí na parkovišti P1- PARKOVIŠTĚ LANOVKA v pracovní dny (pondělí až pátek) kromě státních svátků.
  • Akce platí do 22. 12. 2020
  • I o víkendech a státních svátcích je parkoviště P1 – PARKOVIŠTĚ LANOVKA nejbližším parkováním k lanové dráze na Pustevny.

Model Kostka TOUR Max 2019

Barva bílá, najeto cca 1000km v půjčovně, zcela funkční a bezpečné.

AFTERMOVIE LEDOVÉ PUSTEVNY 2020

OSLAVY 80. NAROZENIN LANOVKY

Počasí nám sice nepřálo, ale i tak si všichni návštěvníci oslavy kulatého výročí lanovky řádně užili!!

msk_logo_2

PODPORUJEME

V sobotu jsme měli možnost přivítat na Pustevnách v rámci festivalu Ledové Pustevny organizaci Haima, fungující při fakultní nemocnici Ostrava a pečující o děti s poruchou krvetvorby. S organizací společnost Pustevny s.r.o. spolupracuje již druhým rokem. V loňském roce jsme využili akce Dřevěné Pustevny a dětem věnovali výtěžek z dražby dřevěných soch, letos jsme se rozhodli darovat část výtěžku ze vstupného do stanů na ledové sochy.
Přejeme všem dětem brzké uzdravení a jejich rodinám hodně síly a trpělivosti.
Držíme Vám pěsti!

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.

ZAMKNI SI SVOU LÁSKU…

První máj je svátek všech zamilovaných a na Pustevnách si právě od tohoto dne budete moci zamknout svou lásku na srdci Hitrádia Orion! Najděte ho a připevněte na něj zámek, stejně jako to dělají zamilovaní na nejrůznějších místech světa.

Zámek si samozřejmě můžete donést svůj vlastní, případně je možné jej zakoupit v obchůdku se suvenýry na horní stanici lanovky.