book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

LANOVKA SLAVÍ NAROZENINY

80 LET PROVOZU LANOVKY NA PUSTEVNY

Roku 1940 se 3. března poprvé rozjela nejstarší sedačková lanovka na světě, a to právě z Ráztoky na Pustevny. U příležitosti kulatého výročí budeme na Pustevnách oslavovat nejen v den zahájení provozu lanovky na Pustevny slevněným jízdným za symbolických 80 Kč, ale také o víkendu 7.-8. 3. 2020 výstavou historických fotek a dalším doprovodný programem.

Aftermovie Ledové Pustevny 2020

PODPORUJEME

V sobotu jsme měli možnost přivítat na Pustevnách v rámci festivalu Ledové Pustevny organizaci Haima, fungující při fakultní nemocnici Ostrava a pečující o děti s poruchou krvetvorby. S organizací společnost Pustevny s.r.o. spolupracuje již druhým rokem. V loňském roce jsme využili akce Dřevěné Pustevny a dětem věnovali výtěžek z dražby dřevěných soch, letos jsme se rozhodli darovat část výtěžku ze vstupného do stanů na ledové sochy.
Přejeme všem dětem brzké uzdravení a jejich rodinám hodně síly a trpělivosti.
Držíme Vám pěsti!

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

ÚPRAVA
BĚŽECKÝCH TRAS

Konečně sněží a my se pro Vás snažíme upravovat běžecké trasy jak to jen jde v rámci aktuálních možností. Info o stavu tras najdete na mapě v sekci Běžky nebo na webu bilestopy.cz.
msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.

ZAMKNI SI SVOU LÁSKU…

První máj je svátek všech zamilovaných a na Pustevnách si právě od tohoto dne budete moci zamknout svou lásku na srdci Hitrádia Orion! Najděte ho a připevněte na něj zámek, stejně jako to dělají zamilovaní na nejrůznějších místech světa.

Zámek si samozřejmě můžete donést svůj vlastní, případně je možné jej zakoupit v obchůdku se suvenýry na horní stanici lanovky.