book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

VÝPRODEJ KOLOBĚŽEK – POSLEDNÍ KUSY ZA 4 900 Kč

Nabízíme k prodeji koloběžky KOSTKA Tour Max používané v půjčovně maximálně 10 měsíců s úpravami pro zvýšení spolehlivosti a bezpečnosti. K dispozici poslední kusy na prodej za akční cenu 4 900 Kč. Informace na e-mailu kolobezky@pustevny.cz nebo na tel. 739 392 969

Model Kostka Tour Max

Barva bílá, najeto cca 1000km v půjčovně, zcela funkční a bezpečné.

PARKOVIŠTĚ
P1 LANOVKA ZDARMA

Chystáte se na Pustevny? U nás můžete parkovat ZDARMA! Parkoviště naproti hotelu Ráztoka s možností parkování až pro 60 aut je vám k dispozici do vyčerpání kapacity. Parkování je po celý týden ZDARMA!

ÚKLID PUSTEVEN

Ve spolupráci s běžkaři z Běžeckého areálu Pustevny jsme se pokusili očistit Pustevny od nepořádku a odpadků, které turisté po sobě na Pustevnách zanechávají. Během necelých dvou hodin se nám podařilo naplnit celý vozík odpadem, což je docela smutná bilance. Děkujeme mladým běžkařům za spolupráci a prosíme všechny turisty: NOSTE SI SVÉ ODPADKY ZPÁTKY DO POPELNIC VE MĚSTĚ!! Děkujeme.

Pustevny s.r.o.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.