book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK – SEZÓNA ZAHÁJENA

V měsíci květnu bude půjčovna koloběžek KOSTKA pod horní stanicí lanovky v provozu každý víkend včetně svátků 1. a 8. května. Otevírací doba je od 9.30 do 16.00 hod. Koloběžky a helmy jsou pravidelně dezinfikovány. Těšíme se na Vás!

OD 1. 5. 2020 LANOVKA V PROVOZU KAŽDÝ DEN!

Od pátku 1. 5. 2020 provoz lanovky na Pustevny denně dle platného jízdního řádu. Nutno dodržovat bezpečnostní opatření: Při nástupu a jízdě na lanovce nutnost použit roušky! Při čekání na lanovku dodržovat bezpečnostní rozestupy 2 metry! Sedačky lanovky jsou pravidelně dezinfikovány.

FREE BEER

Půllitr Radegasta 12 ZDRAMA!

Od 25. 5. 2020 dostanete ke každému zakoupenému hlavnímu chodu v restauraci horní stanice lanovky až do vydání zásob zdarma půllitr Radegsta 12.

ONLINE REZERVACE!

Se zahájením sezóny koloběžek jsme pro Vás opět spustili také online rezervační systém na zapůjčení koloběžek KOSTKA. Zarezervujte si koloběžku v předstihu a vyhněte se tak řadám, čekání a nervozitě!

  • online rezervace na daný datum a čas
  • přednostní předání koloběžky
  • parádní zážitek

LANOVKA ZNOVU V PROVOZU OD PÁTKU 10.4. 2020

Bezpečnostní opatření:

– Při nástupu a jízdě na lanovce nutnost použit roušky!
– Při čekání na lanovku prosíme dodržovat bezpečnostní rozestupy 2 metry!
– Sedačky lanovky jsou pravidelně dezinfikovány.

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY 2020

ODLOŽENO

Vzhledem k současné situaci a omezením jsme nucení náš tradiční festival dřevěných soch na Pustevnách v původně plánovaném termínu 30.-31. 5. 2020 zrušit. Zvažujeme konání v náhradním pozdějším termínu, další informace upřesníme podle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení!

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY 2020

ODLOŽENO

Vzhledem k současné situaci a omezením jsme nucení náš tradiční festival dřevěných soch na Pustevnách v původně plánovaném termínu 30.-31. 5. 2020 zrušit. Zvažujeme konání v náhradním pozdějším termínu, další informace upřesníme podle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení!

Aftermovie Ledové Pustevny 2020

Oslavy 80. narozenin lanovky

Počasí nám sice nepřálo, ale i tak si všichni návštěvníci oslavy kulatého výročí lanovky řádně užili!!

msk_logo_2

PODPORUJEME

V sobotu jsme měli možnost přivítat na Pustevnách v rámci festivalu Ledové Pustevny organizaci Haima, fungující při fakultní nemocnici Ostrava a pečující o děti s poruchou krvetvorby. S organizací společnost Pustevny s.r.o. spolupracuje již druhým rokem. V loňském roce jsme využili akce Dřevěné Pustevny a dětem věnovali výtěžek z dražby dřevěných soch, letos jsme se rozhodli darovat část výtěžku ze vstupného do stanů na ledové sochy.
Přejeme všem dětem brzké uzdravení a jejich rodinám hodně síly a trpělivosti.
Držíme Vám pěsti!

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.

ZAMKNI SI SVOU LÁSKU…

První máj je svátek všech zamilovaných a na Pustevnách si právě od tohoto dne budete moci zamknout svou lásku na srdci Hitrádia Orion! Najděte ho a připevněte na něj zámek, stejně jako to dělají zamilovaní na nejrůznějších místech světa.

Zámek si samozřejmě můžete donést svůj vlastní, případně je možné jej zakoupit v obchůdku se suvenýry na horní stanici lanovky.