book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

PŮJČOVNA BĚŽEK A SNĚHOBĚŽEK

Informace k nabízeným produktům, půjčovně a stavu či úpravám běžeckých tras Vám poskytneme na telefonu 739 005 273. Půjčovna běžek a sněhoběžek je za příznivého počasí v provozu každý den od 8:30 do 15:30 hod. Těšíme se na Vás!

AKCE DOPRODEJ Poslední kusy!

Prodáme koloběžky Kostka TWENTY Max používané 12 měsíců v půjčovně. Tovární úpravy pro zvýšení spolehlivosti a odolnosti. Nosnost 150 kg. Kola 20/20. Průběžně servisované, zcela funkční a bezpečné. Nejlépe se hodí na delší či kratší výlety a díky své obratnosti také do města. Vhodné i pro větší děti. Všechny jsou bílé.

PARKOVIŠTĚ
P1 LANOVKA ZDARMA

Chystáte se na Pustevny? U nás můžete parkovat ZDARMA! Parkoviště naproti hotelu Ráztoka s možností parkování až pro 60 aut je vám k dispozici do vyčerpání kapacity. Parkování je po celý týden ZDARMA!

ÚKLID PUSTEVEN

Ve spolupráci s běžkaři z Běžeckého areálu Pustevny jsme se pokusili očistit Pustevny od nepořádku a odpadků, které turisté po sobě na Pustevnách zanechávají. Během necelých dvou hodin se nám podařilo naplnit celý vozík odpadem, což je docela smutná bilance. Děkujeme mladým běžkařům za spolupráci a prosíme všechny turisty: NOSTE SI SVÉ ODPADKY ZPÁTKY DO POPELNIC VE MĚSTĚ!! Děkujeme.

Pustevny s.r.o.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.