book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK A ELEKTROKOL – ZAHÁJENÍ SEZÓNY – OTEVŘENO O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH

Právě jsme uvedli do provozu nové koloběžky KOSTKA, modelový rok 2023. Půjčovna je pro vás otevřena za příznivého počasí vždy o víkendech a svátcích od 10.00 do 16.30 hod. Pro skupiny o minimálním počtu 10 osob je možno zapůjčit koloběžky i v průběhu pracovnách dní, nutná domluva předem na 734 364 016. Přijeďte si užít jaro a krásnou horskou přírodu na Pustevny. Těšíme se na Vás!

Od soboty 13. 5. k dispozici k zapůjčení také horská elektrokola!

PARKOVIŠTĚ
P1 LANOVKA ZDARMA
V PRACOVNÍ DNY (PONDĚLÍ AŽ PÁTEK)

Chystáte se na Pustevny? U nás můžete v pracovní dny parkovat ZDARMA! Parkoviště naproti hotelu Ráztoka s možností parkování až pro 60 aut je vám k dispozici do vyčerpání kapacity. Od pondělí do pátku je parkování ZDARMA!

Soboty, neděle, svátky nejlevnější parkování na Ráztoce (80,- Kč/osobní automobil), navíc po předložení parkovacího lístku na pokladně lanové dráhy na Ráztoce obdržíte slevu na jízdném. Těšíme se na Vás.

ÚKLID PUSTEVEN

Ve spolupráci s běžkaři z Běžeckého areálu Pustevny jsme se pokusili očistit Pustevny od nepořádku a odpadků, které turisté po sobě na Pustevnách zanechávají. Během necelých dvou hodin se nám podařilo naplnit celý vozík odpadem, což je docela smutná bilance. Děkujeme mladým běžkařům za spolupráci a prosíme všechny turisty: NOSTE SI SVÉ ODPADKY ZPÁTKY DO POPELNIC VE MĚSTĚ!! Děkujeme.

Pustevny s.r.o.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.