book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Adventure minigolf

Adventure minigolf je oblíbený rekreační i profesionální sport původem ze Severní Ameriky. Spojuje v sobě to nejzajímavější z golfu i minigolfu a je proto ideální rekreační zábavou pro celou rodinu. Pro mnoho dospělých se však stal sportem na celý život.

Jediný v Beskydech

Adventure minigolf je součástí areálu hotelu Troyer, který se nachází v obci Trojanovice – turisticky vyhledávané oblasti Moravskoslezských Beskyd, jen několik kroků od lanové dráhy na oblíbené Pustevny. Hřiště patří díky své poloze mezi vzrostlými stromy k nejkrásnějším v České republice.

Na rozdíl od minigolfu vás nebudeme nudit šedivými dráhami a plastovými překážkami. Naše hřiště je spíše zmenšeninou golfového hřiště s různými vyvýšeninami, dolíky, boulemi, písečnými pastmi nebo vodními jezírky. Navíc se hraje na vysoce kvalitní umělé golfové trávě.

Profesionálně navržené minigolfové hřiště má 18 jamek a každá z nich je výjimečná. Cílem hry je dopravit míček ze startovací pozice do jamky pomocí úderů hole. Tuto činnosti Vám budou komplikovat naše zajímavé překážky. Komu se to podaří na nejméně úderů, vítězí!

Prostě Adventure minigolf je sport pro všechny věkové skupiny (děti od 3 let), který není náročný na Vaši fyzickou kondici. Přijďte jej vyzkoušet a uvidíte, že si jej zamilujete stejně jako my.

Kam dále?