Událo se na Pustevnách | Pustevny

Pustevny

Událo se na Pustevnách

70. MEMORIÁL JANA ŠRUBAŘE

SM2018_NT_WEB

70. ročník Memoriálu Jana Šrubaře se konal v sobotu 10. února 2018 v areálu běžeckého lyžování na Pustevnách. Jedná se o tradiční veřejný závod v běhu na lyžích na 25 km klasickou technikou. Pořadatelem akce je oddíl běžeckého lyžování TJ Frenštát p.R., více informací o závodu naleznete na oddílovém webu SKIFREN. Děkujeme všem za účast na závodu a gratulujeme vítězům.

O ZÁVODUPROPOZICESKIFREN

BIKOMATIC CUP – Hledá se nový talent běžeckého lyžování

Pro všechny příznivce běžkování máme dobrou zprávu! V sobotu 16. 12. jste měli možnost otevřít sezónu v prvním běžkařském závodě klasickou technikou intervalově. Jeho součástí byl nominační závod na ZODM (dětská olympiáda mládeže).

bikomatic_logoPROPOZICE

BĚH DO VRCHU RÁZTOKA – PUSTEVNY

Běh do vrchu Ráztoka - Pustevny

V sobotu 2. 12. 2017 se uskutečnil 48. ročník tradičního běžeckého závodu „Běh do vrchu Ráztoka – Pustevny“. Pořádá tým BeskydSki ve spolupráci s lyžařským střediskem Pustevny, s.r.o.

O ZÁVODU PROPOZICEVÝSLEDKY

KOLOBĚŽKY KOSTKA ZAZIMOVÁNY

Provoz půjčovny koloběžek byl pro tuto sezónu UKONČEN.

VÍCE O KOLOBĚŽKÁCH

SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ FOTO PUSTEVEN

Mockrát děkujeme všem, kteří nám zaslali své fotografie do soutěže o nejkrásnější foto Pusteven. Rozhodování o tom, která z nich je opravdu nej, není vůbec jednoduché! Vítěze Vám odtajníme v průběhu tohoto týdne. Těšte se! :-)

soutez_nej_fotky

NOVÁ HORNÍ STANICE LANOVKY OTEVŘENA!

S radostí oznamujeme, že nová horní stanice lanové dráhy byla DOKONČENA A UVEDENA DO PROVOZU. Od 1. 8. 2017 se můžete občerstvit v naší samoobslužné restauraci s překrásným výhledem na údolí Frenštátu, hřeben Radhoště a vrchol Velký Javorník. Součástí stanice je také obchod se suvenýry, který bude otevřen během několika následujících týdnů.


OTEVŘENO PARKOVIŠTĚ P1-LANOVKA!

Pro návštěvníky Pusteven jsme otevřeli NOVÉ PARKOVIŠTĚ P1-LANOVKA. Toto parkoviště je nejblíže k lanové dráze na Pustevny. Vjezd na parkoviště se nachází přímo naproti hotelu Ráztoka. CELODENNÍ PARKOVNÉ 60 Kč.

mapa parkoviště Ráztoka

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY 2017

Děkujeme všem, kteří za námi o víkendu na Pustevny dorazili a věříme, že jste si Dřevěné Pustevny užili stejně parádně jako my organizátoři i naši řezbáři.

I když nám letos počasí opravdu nepřálo, užili jsme si na Pustevnách kupu zábavy. Řezbáři vytvořili úžasné sochy zvířátek pro novou naučnou stezku, kterou již brzy na Pustevnách vytvoříme. Ve speed-carvingu potom předvedli svou zručnost, a před zraky diváků vyčarovali z dřevěných špalků úžasné výtvory v krátkém hodinovém intervalu. Následná dražba měla mezi diváky obrovský úspěch a o některá díla se vedl dlouhý boj. Pro děti byly připravené naučné dílničky Lesů ČR a Městských lesů Rožnov či zábavná lesní stezka. Každý malý návštěvník si domů odnesl na památku dáreček.

drevene_pustevny_banner_2017

VÍCE O DŘEVĚNÝCH PUSTEVNÁCH

OHLÉDNUTÍ ZA LEDOVÝMI SOCHAMI 2017

Zima nám sice pomalu končí, proč si ale nepřipomenout krásnou zimní a pohodovou atmosféru letošního ročníku Ledových soch na Pustevnách, které se konaly 7. – 21. 1. 2017.

VÍCE O LEDOVÝCH SOCHÁCH