Dřevěné Pustevny 2016 - oficiální stránka

Pustevny

Dřevěné Pustevny 2016

2. ročník řezbářského sympozia je za námi a my moc děkujeme za Vaši návštěvu!

Dřevěné Pustevny 2016

Tématem řezání byly zvířata, které žijí v okolí Pusteven a které pro Vás vybrali odborníci z CHKO Beskydy. Po skončení sympozia je pro Vás umístíme na 2 km dlouhou naučnou stezku, která bude začínat i končit v Běžeckém areálu Pustevny, kde bude celá akce probíhat. A stejně jako loňské lavičky bude stezka volně přístupná.

Bude na Vás čekat 8 špičkových řezbářů nejen z České republiky, které vybral náš odborný garant Honza Paďour spolu se svými kolegy z Echo carving týmu. Řezbáři se budou věnovat tvorbě od čtvrtku do neděle. V pátek odpoledne bychom Vám rádi představili první hotové sochy. V sobotu Vás pak pět řezbářů překvapí svou rychlostí a během hodinového Speed-Carvingu, který v našich končinách uvidíte poprvé, vyřežou kompletní sochy. Poté Vám dáme možnost pobavit se u dražby právě vytvořených soch. A aby byla dražba opravdu dostupná všem, vyvolávací cena začíná na 100 Kč. Ostatní řezbáři budou po dobu celou dobu programu tvořit další sochy.

Spoustu času jsme také věnovali přípravě tématického programu pro děti, na které čeká po celý den hromada zábavných her a soutěží. Vrcholem programu bude odpolední Beskydský pětiboj pro děti a částečně i pro rodiče. A ani během dopoledne se nebudou nudit. Kromě tréninku na odpoledne si třeba můžou zkusit Hod kovaným bazalem nebo skládání Obřích zápalek. A pro jistotu nebude chybět ani nafukovací hrad. Detailní program najdete níže.

Celým dnem nás provede zkušený moderátor a stylová lašská a valašská muzika. K jídlu Vám nabídneme chutnou kuchyni, místní speciality a samozřejmě i domácí frgály. Pivo hořké jako křen si můžete dát ve stanu pro 150 osob, který Vás ochrání jak před sluncem, tak před deštěm a ze kterého budete mít přímý výhled na řezbáře i děti.

Dřevěné Pustevny 2016

Cílem sympozia je snaha přinést na Pustevny něco hodnotného a dlouhodobého. Doufáme, že nová naučná stezka, která díky akci vznikne potěší Vás i Vaše děti. Všechny peníze partnerů, kterým tímto moc děkujeme, jsou a budou investovány do vzniku naučné stezky. Moc děkujeme i CHKO Beskydy, Biskupským lesům, Moravskoslezskému kraji a starostům obcí Trojanovice a Prostřední Bečva za spolupráci. Díky těmto partnerům je celé sympozium Dřevěné Pustevny ZDARMA !!! Dřevěné Pustevny pro Vás organizují Pustevny s.r.o.

Naši partneři

Biskupské lesy- partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympoziumTrojanovice - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympoziumProstřední Bečva - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympoziumIvan Strachoň - náměstek hejtmana

Ing.Ivan Strachoň
náměstek hejtmana MS kraje

Moravskoslezský kraj - logo


Radim Pečka - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium
PRIM - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium
Echo - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium
Těšmat - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium
Radegast - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympoziumMPM-Quality-500x500Bonver_logo_CLUB
Hotel Ráztoka - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium
Hotel Troyer - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium
Hotel Tanečnica - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium


Rádio Čas - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympozium
Deník - partner Dřevěné Pustevny - sochařské sympoziumSOUTĚŽELETÁKPŘÍJEZDFOTO 2015

NAHORU