Segway - půjčovna elektrických dvoukolek pod Pustevnami

Pustevny

Segway – půjčovna elektrických dvoukolek

Elektrické dvoukolky Segway – vyzkoušejte něco nového

Nejnovějším přírustkem mezi letní aktivity patří bezesporu půjčovna elektrických dvoukolek typu Segway, které si pro Vás připravil hotel Troyer. Určitě z nich nemusíte mít strach, jízda na nich je jednoduchá a hodně zábavná.

Půjčovna Segway u hotelu Troyer

Elektrické dvoukolky jsou moderní dopravní prostředek s výkonným elektromotorem, který napájí dvě Li-ion baterie schované v těle vozítka a které ujedou na jedno nabítí až čtyřicet kilometrů (v závislosti na terénu a váze jezdce). Maximální rychlost jízdy je dvacet kilometrů za hodinu. Tato hi-tech vozítka jsou jako stvořená pro pohyb v okolí hotelu a pro cesty na Pustevny.

Řízení našich dvoukolek je velmi jednoduché a intuitivní. Stroj nemá žádné klasické ovládací prvky. Řídíte jej totiž náklonem svého těla dopředu a dozadu.Pokud chcete zatočit doleva nebo doprava, jednoduše zahnete řidítky.

Dvoukolky jsou vybavena pěti gyroskopickými zařízeními, které nepřetržitě monitorují polohu vozítka a vyrovnávají jeho těžiště. Ovládání je však dosti citlivé a chvíli trvá, než se s ním plně sžijete.

Naše modely jsou vybaveny robustnějšími teréními pneumatikami, díky nimž v pořádku přejedete kdejakou prohlubeň nebo výmol.

Bližší informace o průběhu zápůjčky Vám rádi sdělíme na recepci hotelu Troyer nebo na čísle 608 762 731.