Půjčovna lyží, snowboardů a běžek | Pustevny

Pustevny

Půjčovna lyží, snowboardů a běžek

Srdečně Vás vítáme na stránkách věnovaných naší skvěle vybavené půjčovně nejen lyžařského a běžkařského vybavení. Naše nabídka je široká a určitě si vyberete. Zveme Vás na návštěvu


SNĚHOBĚŽKY

Mezi nové a oblíbené aktivity mezi zimními sporty patří bezesporu jízda na sněhoběžkách. Pro letošní sezónu jsme pro Vás připravili kvalitní finské sněhoběžky značky Kickspark, se kterými si můžete vychutnat jízdu po „Knížecí cestě“ na spodní stanici lanovky. Příjemný a pozvolný sjezd z kopce má 6 km a zvládnete jej za cca 30 – 40 minut.

DETAILY A CENÍK NA SAMOSTATNÉ STRÁNCE

CARVINGOVÉ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ

Nabízíme carvingové lyže oblíbených zahraničních značek pro děti i dospělé, začátečníky i nejnáročnější lyžaře. Všechny naše lyže jsou vždy v prvotřídním stavu. Stejně tak jako ostatní vybavení jako lyžáky, hůlky a samozřejmě přilby. Veškeré Vaše vybavení Vám rádi během zápůjčky uschováme v teple. Rádiusy lyží pro dospělé jsou 11 – 15 m. Rádiusy lyží pro děti 7 – 11 m. Lyžáky Dalbello mají 4 přesky, jsou pohodlné a komfortní s flexí 70, vždy řádně vysušeny a dezinfikovány. Ceník je uveden níže.

SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ

Snowboardy i snowboardové boty nabízíme především od značky BURTON, která vždy nabízela prvotřídní vybavení. Díky jednotnému vázaní a tím jednoduché zaměnitelnosti Vám můžeme zaručit optimální nastavení Vaší velikosti. Ceník je uveden níže.

BĚŽKAŘSKÁ VÝBAVA

V běžkařském sektoru nabízíme moderní běžky se systémem SALOMON -SNS, usnadňujícím příjemnější pohyb na sněhu. Běžky jsou opatřeny protiskluzem (šupinou), které není potřeba mazat. Ceník je uveden níže.

BOBY, SANĚ I SNĚŽNICE

Ne každý z Vás má doma saně nebo boby a i když je máte, nač se s nimi tahat? Rádi Vám je přijatelný obnos zapůjčíme. Pro případ opravdu pořádné vánice (už se na ni všichni těšíme) tu máme i kvalitní sněžnice.

AKTUÁLNÍ CENÍK

Máte příliš velký batoh, tašku, lyže a další nepotřebné věci, které momentálně nepotřebujete tahat s sebou na prohlídku hor? Můžete si u nás za poplatek 25 Kč / den vše uschovat.

Logo-Skicentrum_300x300


Naproti horní stanice lanové dráhy. Každý den od 8:30 do 16:00.
V provozu do 31.3.2018.


+420 736 272 100


pujcovna@pustevny.cz

Kromě služeb půjčovny Vám také rádi nabídneme další kvalitní služby:

SNĚHOBĚŽKY SERVIS SKICENTRUM ODRY

+420 736 272 100

pujcovna@pustevny.cz