Ledové sochy na Pustevnách 2017 | Pustevny

Pustevny

Ledové sochy na Pustevnách 2017

OTEVŘENO KAŽDÝ DEN 9-16 HOD. O VÍKENDU I S DOPROVODNÝM PROGRAMEM.

Pro výjezd na horní parkoviště sněhové řetězy jako povinná výbava ze zákona, vjezd bez řetězů na vlastní riziko!

Aktuálně

Světový den sněhu s ledovými sochami je úspěšně za námi!

Světový den sněhu se vydařil nad očekávání, přijelo vás opět opravdu hodně a věříme, že jste si užili plno zábavy a hezkých chvil nejen s atrakcemi ke Světovému dni sněhu, ale i pohádkovou zimní atmosférou na Pustevnách. Stále Vás okouzlují také krásy ledových soch, které si můžete přijet prohlédnout i v dalších dnech. stany jsou otevřené každý den po celý týden a o víkendu vás opět čeká celá řada atrakcí s doprovodným programem. Těšíme se na Vás, tak neváhejte a navštivte Pustevny! :-)

Světový den sněhu s ledovými sochami a bohatým programem!

Krásný den z Pusteven, Světový den sněhu se nám pěkně rozjíždí, stále mírně sněží a je příjemný zimní den na horách. Na lanovku se sice tvoří asi hodinová řada, ale stojí za to si počkat na romantickou projížďku pohádkovou zimní krajinou i na krásné zážitky s ledovými sochami a dalšími doprovodnými atrakcemi. :-)

Pustevny ve znamení Světového dne sněhu se spoustou atrakcí!

Hezké nedělní ráno z Pusteven, Světový den sněhu nás přivítal opravdu originálně čerstvou sněhovou pokrývkou a my se těšíme na další krásný zimní den s ledovými sochami a dalším množstvím zábavy. Neváhejte a přijeďte obdivovat krásy ledu a užít si sněhových radovánek v rozličných atrakcích i netradičních disciplínách. :-)

Světový den sněhu 2017

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY

DOPORUČUJEME: LAST MINUTE UBYTOVÁNÍ V HOTELU RÁZTOKA

Předpověď počasí

Aktuální webkamera a teplota

Pustevny - Pustevny

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

LANOVKOU

z Trojanovic, kde můžete zaparkovat na velkokapacitním parkovišti u hotelu Ráztoka (200 míst). První lanovka pojede v 8:00. Poslední pak pojede dolů v 17:00. Jízdní řád lanovky a ceník najdete ZDE.

AUTEM

Výjezd na Pustevny je možný přes Rožnov pod Radhoštěm a Prostřední Bečvu. Na Pustevnách je placené velkokapacitní parkoviště (200 míst). V zimě jsou nutné řetězy!

Jakmile dojde k zaplnění parkoviště na Pustevnách, začne od odstavného parkoviště v obci Prostřední Bečva jezdit posílená kyvadlová autobusová doprava. Odstavné parkoviště se nachází 1 km od křižovatky u Zavadilky směr Pustevny po pravé straně (viz mapa níže). Autobusová zastávka U Bártka. Autobus bude jezdit za obvyklé tarifní ceny od 08:00 hod. do 16:00 hod. Na místě Vás budou řídit strážníci Městské policie.

PĚŠKY

  • po červené turistické značce z Frenštátu p. R.
  • po modré z Trojanovic
  • po zelené z Kunčic p. O.
  • po červené z Rožnova p. R.
  • po zelené TZ z Prostřední Bečvy

VLAKEM

Nejbližší vlaková zastávka je Frenštát p. R. odtud po modré turist. zn. nebo autobusem do Trojanovic a na Pustevny lanovou dráhou. Nebo stanice Rožnov p. R. a odtud autobusem do Prostřední Bečvy a na Pustevny nebo pěšky.

AUTOBUSEM

  • z Frenštátu pod Radhoštěm –> zastávka Trojanovice u hotelu Ráztoka
  • z Rožnova pod Radhoštěm, autobusové nádraží –> Prostřední Bečva, hotel Zavadilka –> Pustevny, konečná
kyvadlova_doprava

PŘESNÉ INFORMACE O ODJEZDECH VLAKŮ A AUTOBUSŮ NAJDETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH IDOS.

Orientační plánek areálu

mapa-pustevny-ledove-sochy

ŘEZBÁŘI LEDOVÝCH SOCH 2017

Seznamte se s našimi řezbáři, kteří pro Vás budou tvořit ledové sochy na Pustevnách.

JAN PAĎOURADAM BAKOŠMIROSLAV TRNOVSKÝROBERT MUSILPETR KREJCARVÁCLAV LEMON

Jan Paďour – odborný garant celé akce

Adam Bakoš – vítěz TATRY ICE MASTER

Miroslav Trnovský – vítěz TATRY ICE MASTER

Robert Musil

Petr Krejcar

Václav Lemon

SOUTĚŽ S PARTNERY LEDOVÝCH SOCH

Soutěž na facebooku o skvělé ceny.
Sdílejte naše příspěvky a vyhrajte!

Abychom Vám zpříjemnili čekání, připravili jsme pro Vás sérii soutěží o ceny, které budou probíhat na facebooku Pustevny od 3. 1. 2017 do 22. 1. 2017. Tak neváhejte a hned si nás lajkněte 😉

Na facebooku Pustevny budeme průběžně zveřejňovat příspěvky s našimi partnery (viz. níže). Sdílejte je a my na konci každého týdne vylosujeme a zveřejníme jednoho z Vás, který vyhraje zajímavou cenu. Ceny budou výhercům předány po osobní domluvě. Aneb kdo nehraje, nevyhraje!

Soutěž s PRIMem

PRIM hodinky - partner akce Ledové sochy 2017

Logo PRIM hodinky - partner akce Ledové sochy 2017


Značka tradičních českých hodinek PRIM je dlouhodobým partnerem Pusteven a podporuje veškeré naše aktivity. Hodinky PRIM Sport Extreme, které PRIM věnoval do soutěže, jsou našimi oficiálními hodinkami. Že fungují, jak mají, můžeme potvrdit. Jeden z Vás se o kvalitě PRIMek bude moc přesvědčit sám. Takže neváhejte LAJKUJTE a SDÍLEJTE…

PRIM HODINKYFACEBOOK

Soutěž s Bonverem

CLUB Bonver - partner akce Ledové sochy 2017

Logo CLUB Bonver - partner akce Ledové sochy 2017


Skupina Bonver Group patří již 25 let mezi přední české společnosti působící v oblasti loterního a zábavního průmyslu. Mimo samotné provozování více než 100 heren a casin na území České republiky pod značkou CLUB BONVER se společnost aktivně dlouhodobě účastní mnoha projektů zaměřených na podporu sportu, kultury a dobročinných organizací. V minulosti po dlouhá léta skupina Bonver Group podporovala například český podnik Mistrovství světa v Motocrossu v Lokti, Valašskou Rallye, Diakonii České církve Evangelické ve Valašském Meziříčí, nebo předního českého motocyklového Freestyle jezdce a mistra světa Libora Podmola. Letos, druhým rokem, je skupina Bonver Group také hlavním partnerem projektu Ledové sochy na Pustevnách. V poslední době je titulárním partnerem dakarského týmu Bonver Dakar Project a současně patří mezi přední partnery mobilního hospice Strom života a např. Bonver tenisové extraligy.

CLUB BONVERFACEBOOK

Soutěž s Radegastem

Radegast Kingswood - partner akce Ledové sochy 2017

Radegast Kingswood - partner akce Ledové sochy 2017


Správně hořké pivo z Nošovic nemusíme ani představovat. Radegast je bytostně spojen s Pustevnami a my jsme moc rádi, že podporuje akce, které zde organizujeme. Při akci Ledové sochy představí ze svých řad produkt Kingswood, cider který je jak dělaný nejen pro horké letní dny, ale ve své svařené formě především pro dny chladné, zimní.
Cider Kingswood je alkoholický nápoj z jablek rostoucích výhradně v sadech. Základem nápoje je prokvašený jablečný mošt z plně dozrálých jablek. Kingswood Cider byl vyvinut inovačním týmem přímo pro českého konzumenta. Testování optimální chuti byl věnován téměř rok.

KINGSWOODFACEBOOK

Aktuální fotky

Ledové sochy 2017

CELÁ FOTOGALERIE

Nejen Ledové sochy jsou na Pustevnách

Během Ledových soch Vás také lákáme na jejich letní verzi pod názvem Dřevěné Pustevny, která se koná poslední víkend v květnu. Své umění předvádí odborný garant dřevařského sympozia Honza Paďour a vidět jej můžete i příští víkend u spodní stanice lanovky.

VIDEO HONZY V AKCI

WORLD SNOW DAY 2017
14.1. – 15.1.2017
Pustevny (Beskydy)

website-sample-image-world-snow-day-sticker_1_3

 

Mezinárodní oslavy sněhu pořádané po celém světě v jeden den. Již šestým rokem podněcuje Mezinárodní lyžařská federace FIS, prostřednictvím projektu SnowKidz a kampaně „Bring Children to the Snow“, k uspořádání této akce. Pojetí je necháno čistě v rukou organizátorů dané země. V České republice byl World Snow Day uspořádán na několika místech, mezi nimi například Harrachov nebo Špindlerův Mlýn, letos se vydáme již po druhé do Beskyd, do krásných Pusteven.

Cílem akce je přiblížit dětem pohyb v zimním prostředí a motivovat je k zimním sportům. Plánujeme na Pustevnách vybudovat dětský park plný aktivit, které si budou moci děti přímo na místě vyzkoušet. Děti se mohou sklouznout na sjezdových lyžích, uběhnout dráhu na běžkách, vyzkoušet netradiční lyže pro dvojice nebo jen tak zaskotačit na bobách či snowtubingu. Chceme dětem představit různorodé zimní disciplíny a ukázat jim, že zima je zábavná, se všemi aktivitami dětem na místě pomohou zkušení animátoři. Každý dětský návštěvník dostane za vyzkoušení alespoň jedné disciplíny malý dárek.

www.world-snow-day.com

svetovy-den-snehu-plakat-a3-na-sirku

PR, press

Dita Korčák Hrtusová

Telefon: +420 727 953 244
E-mail: hrtusova@mpm-quality.cz

Technické záležitosti

Petr Chrostek

Telefon: +420 739 392 969
E-mail: lanovka@pustevny.cz

Naši partneři

Bidfood - partner Ledové sochy 2017 Prim hodinky - partner Ledové sochy 2017 Bonver - partner Ledové sochy 2017
Audi Autoheller - partner Ledové sochy 2017


Kingswood - partner Ledové sochy 2017Kooperativa - partner Ledové sochy 2017

Kilpi - partner Ledové sochy 2017   Echo - partner Ledové sochy 2017

Pepsi - partner Ledové sochy 2017 Makro - partner Ledové sochy 2017

Robe - partner Ledové sochy 2017Tanečnica - partner Ledové sochy 2017
MPM-Quality - partner Ledové sochy 2017Svereo - partner Ledové sochy 2017


Za podpory


Moravskoslezský kraj - partner Ledové sochy 2017

Trojanovice - partner Ledové sochy 2017Prostřední Bečva - partner Ledové sochy 2017


Mediální partneři


Rádio Čas - partner Ledové sochy 2017  Deník - partner Ledové sochy 2017


SLEDUJTE NÁS

Facebook Pustevny