Ledové sochy na Pustevnách 2017 | Pustevny

Pustevny

Ledové sochy na Pustevnách 2017

ZPĚT NA STRÁNKY LEDOVÝCH SOCH

Světový den sněhu s ledovými sochami je úspěšně za námi!

Světový den sněhu se vydařil nad očekávání, přijelo vás opět opravdu hodně a věříme, že jste si užili plno zábavy a hezkých chvil nejen s atrakcemi ke Světovému dni sněhu, ale i pohádkovou zimní atmosférou na Pustevnách. Stále Vás okouzlují také krásy ledových soch, které si můžete přijet prohlédnout i v dalších dnech. stany jsou otevřené každý den po celý týden a o víkendu vás opět čeká celá řada atrakcí s doprovodným programem. Těšíme se na Vás, tak neváhejte a navštivte Pustevny! :-)

Světový den sněhu s ledovými sochami a bohatým programem!

Krásný den z Pusteven, Světový den sněhu se nám pěkně rozjíždí, stále mírně sněží a je příjemný zimní den na horách. Na lanovku se sice tvoří asi hodinová řada, ale stojí za to si počkat na romantickou projížďku pohádkovou zimní krajinou i na krásné zážitky s ledovými sochami a dalšími doprovodnými atrakcemi. :-)

Pustevny ve znamení Světového dne sněhu se spoustou atrakcí!

Hezké nedělní ráno z Pusteven, Světový den sněhu nás přivítal opravdu originálně čerstvou sněhovou pokrývkou a my se těšíme na další krásný zimní den s ledovými sochami a dalším množstvím zábavy. Neváhejte a přijeďte obdivovat krásy ledu a užít si sněhových radovánek v rozličných atrakcích i netradičních disciplínách. :-)

Světový den sněhu 2017

Dnes bylo na Pustevnách opravdu plno. Děkujeme za návštěvu!

Děkujeme všem za zájem o ledové sochy i trpělivost a věříme, že jste si pěkného zimního dne na Pustevnách užili. Přijelo vás opravdu hodně a bylo to náročné po všech stránkách, Pustevny doslova praskaly ve švech a lanovka se nezastavila. :-) Těšíme se na vás i zítra opět s ledovými sochami a navíc i s rozšířeným doprovodným programem u příležitosti Světového dne sněhu (World Snow Day 2017)

Krásný slunečný den Vás na ledové sochy a zimní pohodu na Pustevnách přilákal opravdu mnoho. Parkoviště se naplnilo, čekací doba na lanovku se prodlužuje, prosíme o trpělivost a parkování na vzdálenějších odstavných plochách. Děkujeme!

Děkujeme všem za velký zájem o ledové sochy a další atrakce a zimní radovánky na Pustevnách. Horní parkoviště i parkoviště pod lanovkou u hotelu Ráztoka jsou již naplněny a na příjezdu se tvoří fronty aut. Využívejte prosím vzdálenějších odstavných ploch a jiných možností parkování. Pro velký zájem se rovněž prodlužuje také čekací doba na lanovku, může být i více než hodinu. prosíme všechny o trpělivost. Věříme, že si užíváte krásného počasí a zimní pohody na horách. Čekání na krásné ledové sochy z rukou našich sochařů se vyplatí! :-)

Ledové sochy 2017

Krásný slunečný den Vás zve na ledové sochy a zimní pohodu na Pustevnách. Parkoviště se plní, ale místa ještě jsou, příjezd plynulý.

Krásný slunečný den z Pusteven! Jsou pro Vás připraveny oba stany s ledovými sochami z podmořského světa a makrosvěta brouků včetně doprovodného programu, vyhřívaného stanu rádia Čas a stánků nejen s občerstvením. Neváhejte a přijeďte si užít krásný pohádkovou zimu na hory! :-)

V noci nám krásně nasněžilo a my Vás zveme na pohádkový výlet do hor s ledovými sochami! Lanovka bez čekání a příjezd plynulý.

Přejeme dobré ráno ze zasněžených Pusteven! Je opět víkend a jsou pro Vás připraveny nejen oba stany s ledovými sochami z podmořského světa a makrosvěta brouků, ale také bohatý doprovodný program. Neváhejte a přijeďte si užít krásný zimní víkend na hory! :-)

Ledové sochy 2017

Dílo je konečně úspěšně dokončeno a v obou stanech na Vás čekají krásné ledové sochy.

Děkujeme našim sochařům za výdrž a usilovnou práci a především za nádherné sochy z podmořského dna i makrosvěta brouků, které pro nás připravili. Je opravdový zážitek vidět tato umělecká díla na vlastní oči, proto neváhejte zavítat k nám a navštívit Pustevny. Stany s ledovými sochami jsou otevřeny každý den od 9.00 do 16.00 hod., o víkendu Vás opět čeká i bohatý doprovodný program.

První víkend s ledovými sochami je úspěšně za námi. Děkujeme všem za účast!

Děkujeme všem, kteří si i přes mrazivé počasí našli cestu na Pustevny a navštívili Ledové sochy. Věříme, že si všichni užili nejen krásného slunečného zimního počasí, ale i nádherných děl našich sochařů z podmořského světa i makrosvěta brouků. Sochy si můžete přijet prohlédnout i v průběghu týdne, stany jsou otevřeny každý den od 9.00 do 16.00 hod. O víkendu se na Vás opět budeme těšit i s bohatým doprovodným programem! :-)

Mráz polevil a je nádherný den! Fronty na lanovku se netvoří, příjezd plynulý, volná místa na parkovišti jsou. Neváhejte nás navštívit!

Je opět krásný slunečný den, mráz polevil a ledové sochy čekají na Vaši návštěvu. Fronty na lanovku se netvoří, příjezd je plynulý i místa na parkovišti ještě stále jsou. Tak neváhejte a využijte poslední možnost, jak vidět naše sochaře v akci! Krásné sochy z podmořského světa i makrosvěta brouků jsou připraveny ve dvou stanech. Těšíme se na Vás! :-)

Krásné slunečné ráno z Pusteven! Neváhejte a přijeďte se podívat!

Dobré ráno všem z Pusteven, je opět nádherný slunečný den. Dnes máte jedinečnou a zároveň poslední možnost vidět naše sochaře v akci! Řezbáři se včera proměnili na zedníky a vystavěli 20ti metrovou stěnu z ledu, do které dnes zasadí své obří brouky! Druhý stan je otevřený s již hotovým podmořským světem. Těšíme se na Vás! :-)

Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na Vás v neděli!

Dnes bylo sice mrazivo, ale jinak krásná pohádková zima. Ideální zahájení Ledových soch z podmořského světa a makrosvěta brouků. Úvodní den se vydařil a nyní se už spolu se sochaři připravujeme na pokračování. Sochy budou i nadále přibývat a my se těšíme na Vaši návštěvu. Rádi Vás uvítáme! :-)

Je nádherný den, jako malovaný! Neváhejte a přijeďte se podívat!

Na horách je krásně, řady na lanovku se netvoří, příjezd je bez problémů. K vidění jsou opravdu nádherné sochy z podmořského světa! Naši sochaři i nadále pilně pracují a připravují další sochy :-)

Slavnostně jsme otevřeli! Neváhejte a přijeďte se podívat!

Na horách je sice mrazivo, ale jinak krásná pohádková zima :-)

Vše je připraveno a my se na Vás těšíme!

Po několika dnech dřiny a potu jsme se konečně protesali na mořské dno. :-)

Dokážete si představit, jaké nářadí a instrumenty potřebují řezbáři k vytvoření ledových soch? Ve stanu zakopnete nejen o motorové pily, ale také o kádě s vodou, kladívka, metry, brusičky a kupu dalších věcí, které snad obyčejný smrtelník ani neumí pojmenovat :-)

První zásilka ledu z opavských mrazíren Bidfood dorazila na Pustevny.

Byla to práce náročná, ale až na pár rozbitých kostek naši siláci vše zvládli. Již dnes se na ledové kvádry vrhnou naši řezbáři. Oproti loňskému roku, kdy jsme sochy tesali ze 6 tun ledu máme před sebou výzvu v podobě 35 tun, což dělá přibližně 500 kostek ledu. Těšte se :-)

V lednu se Pustevny opět stanou centrem ledové pohádky

Rok se s rokem sešel a přípravy na ledové sochání na Pustevnách jsou již v plném proudu. Červenou tužkou si do kalendáře zaznamenejte data 7.-8. 1., 14.-15. 1. a 21.-22. 1. 2017.

Po dobu těchto třech lednových víkendů na Vás bude čekat kromě soch také doprovodný program pod taktovkou mediálního partnera Rádia Čas. Promo team Rádia Čas už teď připravuje pro ty nejmenší kupu her, soutěží , dárečků a pro ty starší i dobré muziky. Dále se můžete těšit na Kingswood vesničku, Tatru Bonver Dakar Teamu, maskoty našich partnerů či tradiční jarmark. Ti, kteří na Pustevny dorazí v týdnu budou mít také možnost sochy shlédnout, přístup do ledových stanů bude po celé tři týdny.

Vstup na akci je samozřejmě opět ZDARMA.

Na ledových sochách 2017 na Pustevnách bychom návštěvníkům rádi představili ještě více ledových a sněhových děl než tomu bylo doposud. Připraveny budou dva stany, přičemž každý nabídne divákům jiné téma. V prvním stanu se návštěvníci ponoří na mořské dno, v druhém zavítají do makrosvěta brouků. Náš úspěch však jako každým rokem závisí na počasí. To v předešlých ročnících ukázalo, jak rozmarné může být, a my tudíž doufáme, že v příštím roce k nám bude vlídné a dostatečně mrazivé.

Led se mrazí, sochaři brousí své pily a my se těšíme na Vaši návštěvu!


ZPĚT NA STRÁNKY LEDOVÝCH SOCH

Pod záštitou

náměstek hejtmana MSK

Jan Krkoška
náměstek hejtmana MS kraje

Moravskoslezský kraj - partner Ledové sochy 2018


Naši partneři


Bidfood - partner Ledové sochy 2017 Prim hodinky - partner Ledové sochy 2017 Bonver - partner Ledové sochy 2017
Audi Autoheller - partner Ledové sochy 2017


Kingswood - partner Ledové sochy 2017Kooperativa - partner Ledové sochy 2017

Kilpi - partner Ledové sochy 2017   Echo - partner Ledové sochy 2017

Pepsi - partner Ledové sochy 2017 Makro - partner Ledové sochy 2017

Robe - partner Ledové sochy 2017Tanečnica - partner Ledové sochy 2017
MPM-Quality - partner Ledové sochy 2017Svereo - partner Ledové sochy 2017


Za podpory


Moravskoslezský kraj - partner Ledové sochy 2017

Trojanovice - partner Ledové sochy 2017Prostřední Bečva - partner Ledové sochy 2017


Mediální partneři


Rádio Čas - partner Ledové sochy 2017  Deník - partner Ledové sochy 2017


SLEDUJTE NÁS

Facebook Pustevny