PUSTEVNY - Lyžování | Pustevny

Pustevny

Lyžování

O STŘEDISKU

Pustevny jsou krásné, velmi přitažlivé místo s dalekým výhledem a jedinečnou architekturou. Mimořádně silný genius loci Pusteven je proměnil v nejnavštěvovanější místo Beskyd. Lyžařské středisko se nachází 6 km od Frenštátu p.R. a nejsnáze se do něj dostanete sedačkovou lanovkou z Trojanovic.

V zimní sezóně 2017/2018 bude v provozu lyžařský vlek na 400 m dlouhé sjezdovce „Lokomotiva“. Sjezdovky jsou pravidelně zasněžovány i upravovány. Sjezdovka Pod Šumnou a dětská nemůže být v letošní sezóně provozována z důvodu umístění stavebního materiálu pro výstavbu chaty Libušín na pozemcích sjezdovek.

V této sezóně tudíž nebude v provozu lyžařská škola.

Areál Pusteven nabízí nejen jedinečné výhledy do okolí, ale i kvalitní služby pro všechny návštěvníky.  Seznamte se s nimi:

ODJEZDY LANOVKYPŮJČOVNASERVIS

STAV SJEZDOVEK

MAPA STŘEDISKA

CENÍK SKIPASŮ 2016/2017

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

 

WEBKAMERA

ČASTO SE PTÁTE

Proč lanovka zpomaluje a zastavuje?

Naše lanová dráha TS-2 je lanovka klasického typu, tzn. že sedačky jsou stále pevně spojeny s lanem. V případě, že nastupují, či vystupují, jak v horní, tak dolní stanici např. rodiče s malými dětmi, naši starší spoluobčané nebo osoby s pohybovým handicapem, tak naše obsluha lanovku zpomalí případně zastaví.

Tím dojde k zpomalení / zastavení celé lanovky.

Děkujeme vám za pochopení a zpomalení a pohoupání prosím berte jako bonus při relaxační turistické jízdě.

 

OSTATNÍ INFORMACE

  • návštěvníci jsou povinni se řídit provozním řádem areálu
  • porušením provozních zásad bude trestáno vyloučením z přepravy
  • v případě zastavení provozu vleku z titulu povětrnostních podmínek, havárie nebo výpadku elektrického proudu se jízdné nevrací
  • platí pouze pro aktuální sezónu