Aktuálně z Pusteven - Oficiální stránka

Pustevny

Aktuálně z Pusteven

OTEVŘENO PARKOVIŠTĚ P1-LANOVKA!

Toto parkoviště je nejblíže k lanové dráze na Pustevny. Vjezd na parkoviště se nachází přímo naproti hotelu Ráztoka. CELODENNÍ PARKOVNÉ 60 Kč.

mapa parkoviště Ráztoka

BÍLÉ KOLOBĚŽKY KOSTKA

JEZDÍME KAŽDÝ DEN OD 10.00 DO 17.30 HOD.

lanovka_kolobezka_darek
VÍCE O KOLOBĚŽKÁCH

NOVĚ K ZAPŮJČENÍ HORSKÁ ELEKTEKTROKOLA

V PROVOZU KAŽDÝ DEN OD 10.00 DO 17.30 HOD.

Už i k nám na Pustevny dorazila čtyři horská elektrokola, která nám věnoval Moravskoslezský kraj v rámci kampaně E-kola pro kraj. Díky těmto kolům s elektromotorem si můžete užít až sedmdesátikilometrovou projížďku či vyzkoušet fyzicky náročnější trasy, které by pro Vás na obyčejném kole byly jen stěží dostupné.

MSK
Turistika na Pustevnách

Elektrokola jsou k zapůjčení v půjčovně koloběžek u horní stanice lanové dráhy, každý den od 10.00 do 17.30 hod. Rezervace na tel. čísle +420 732 102 338, +420 734 364 016 nebo na kolobezky@pustevny.cz.

Horská elektrokola

VÍCE O ELEKTROKOLECH

DŘEVĚNÉ PUSTEVNY 2018

Poslední květnový víkend se na Pustevnách nesl ve znamení dřeva, silných řezbářů a zábavy pro celou rodinu. Při nedělní dražbě padl rekord za sochu pelikána od Petra Krejcara. Děkujeme všem, kteří dražili ale i těm, kteří naše dražitele parádně povzbuzovali.

Takže zase za rok!

VÍCE O AKCI DŘEVĚNÉ PUSTEVNY

Stavba nové horní stanice lanovky

Sledujte den po dni jak se mění Pustevny během roku…

Pustevně: Pustevny

Aktuální webkamera a teplota

Webkamera - aktuálně z Pusteven

Předpověď počasí

Počasí - aktuálně z Pusteven


Chystáte-li na Pustevnách i Vaši akci, napište nám na lanovka@pustevny.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám pomůžeme s organizací i propagací.