Aktuálně z Pusteven - Oficiální stránka

Pustevny

Aktuálně z Pusteven

CREAM BIKE ČELADNÁ 2. 9. 2017

Závod Cream Bike Čeladná pojede i letos přes Pustevny! Přijeďte závodit nebo jen povzbuzovat! Více na facebooku nebo www.bikeceladna.cz.

NOVÁ HORNÍ STANICE LANOVKY OTEVŘENA!

S radostí oznamujeme, že nová horní stanice lanové dráhy byla DOKONČENA A UVEDENA DO PROVOZU. Od 1. 8. 2017 se můžete občerstvit v našem samoobslužném bistru s překrásným výhledem na údolí Frenštátu, hřeben Radhoště a vrchol Velký Javorník. Součástí stanice je také obchod se suvenýry, který bude otevřen během několika následujících týdnů.


VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ PRO NADŠENÉ FOTOGRAFY!!!

Pošlete nám své podařené fotografie z návštěvy Pusteven na soutez@pustevny.cz a vyhrajte lístky na lanovku, zapůjčení koloběžky či vouchery do wellness centra hotelu Troyer! Nejlepší fotky budou vystaveny na horní stanici lanové dráhy s uvedením autora, vítězná fotka se pak stane profilovou fotkou Pusteven!

Podmínky:
– velikost fotky alespoň 3500×2800 px, 300 dpi
– souhlas s použitím fotografií pro další účely (výstava, web, FB…)
– fotky posílejte do 15. srpna

Těšíme se na Vaše fotky!

soutez_nej_fotky

Koloběžky v provozu každý den od 9.30 do 18 hod.

Chcete-li vyzkoušet naše NOVÉ a BEZPEČNÉ ZELENÉ KOLOBĚŽKY KOSTKA 2017 hledejte koloběžky z obrázku. Naše koloběžky si můžete objednat a zaplatit POUZE NA SPODNÍ NEBO HORNÍ STANICI LANOVKY, kde půjčovna sídlí. U prodejců na parkovišti se naše koloběžky nepůjčují!

VÍCE O KOLOBĚŽKÁCH

Otevřeno parkoviště P1-LANOVKA!

Pro návštěvníky Pusteven jsme otevřeli NOVÉ PARKOVIŠTĚ P1-LANOVKA. Toto parkoviště je nejblíže k lanové dráze na Pustevny. Vjezd na parkoviště se nachází přímo naproti hotelu Ráztoka. CELODENNÍ PARKOVNÉ 60 Kč.

mapa parkoviště Ráztoka

Dřevěné Pustevny 2017

Děkujeme všem, kteří za námi o víkendu na Pustevny dorazili a věříme, že jste si Dřevěné Pustevny užili stejně parádně jako my organizátoři i naši řezbáři.

I když nám letos počasí opravdu nepřálo, užili jsme si na Pustevnách kupu zábavy. Řezbáři vytvořili úžasné sochy zvířátek pro novou naučnou stezku, kterou již brzy na Pustevnách vytvoříme. Ve speed-carvingu potom předvedli svou zručnost, a před zraky diváků vyčarovali z dřevěných špalků úžasné výtvory v krátkém hodinovém intervalu. Následná dražba měla mezi diváky obrovský úspěch a o některá díla se vedl dlouhý boj. Pro děti byly připravené naučné dílničky Lesů ČR a Městských lesů Rožnov či zábavná lesní stezka. Každý malý návštěvník si domů odnesl na památku dáreček.

drevene_pustevny_banner_2017

VÍCE O DŘEVĚNÝCH PUSTEVNÁCH

 

Ohlédnutí za Ledovými sochami 2017

Zima nám sice pomalu končí, proč si ale nepřipomenout krásnou zimní a pohodovou atmosféru letošního ročníku Ledových soch na Pustevnách, které se konaly 7. – 21. 1. 2017.

VÍCE O LEDOVÝCH SOCHÁCH

Stavíme novou stanici lanovky

Sledujte den po dni jak se mění Pustevny během roku…

Pustevně: Pustevny

Aktuální webkamera a teplota

Webkamera - aktuálně z Pusteven

Předpověď počasí

Počasí - aktuálně z Pusteven


Chystáte-li na Pustevnách i Vaši akci, napište nám na lanovka@pustevny.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám pomůžeme s organizací i propagací.