Aktuálně z Pusteven - Oficiální stránka

Pustevny

Aktuálně z Pusteven

NOVÉ KOLOBĚŽKY KOSTKA JSOU UŽ NA PUSTEVNÁCH!!

Zahájení koloběžkářské sezóny

S novou sezónou přichází také několik změn do naší půjčovny koloběžek. Tou největší je výměna všech starých koloběžek za nový model koloběžek KOSTKA 2018 v BÍLÉ BARVĚ. Chcete-li vyzkoušet nové a bezpečné koloběžky, hledejte bílé koloběžky KOSTKA!

Koloběžky v provozu v sobotu a neděli 28. – 29. 4. 2018.

Nové koloběžky jsou k zapůjčení pouze na pokladně horní či spodní stanice lanové dráhy a přímo v půjčovně pod horní stanicí lanovky. U prodejců na parkovišti Ráztoka se naše koloběžky nepůjčují!! Půjčovna koloběžek v provozu od 10.00 do 18.00 hod. Vrácení koloběžek na spodní stanici lanovky.

VÍCE O KOLOBĚŽKÁCH

1. MÁJ S LAŠSKÝM KRÁLEM

Lašsko valašské setkání - 1. máj   Lašsko valašské setkání - 1. máj

 

Království lašské z. s. ve spolupráci s Turistickým informačním centrem si Vás dovoluje pozvat v úterý 1. května 2018 ve 12 hodin na „3. Lašsko-valašské setkání u Radegasta“. Družina lašského krále se sejde v 9:30 u lanovky na Ráztoce, vyrazí pěšmo (nebo lanovkou) na Pustevny, vzhůru pak k Radegastovi. Tam vzdáme hold nejen příchodu pasteveckého roku, ale též 10. výročí Partnerské smlouvy mezi Lachy a Valachy, kterou 17. 5. 2008 ratifikoval lašský král a za Valachy Franta Segrado! Slavit budeme zpěvem, Pustevnikem, Radegastem a jinými dobrotami.

PLAKÁT AKCE

Stavba nové horní stanice lanovky

Sledujte den po dni jak se mění Pustevny během roku…

Pustevně: Pustevny

Aktuální webkamera a teplota

Webkamera - aktuálně z Pusteven

Předpověď počasí

Počasí - aktuálně z Pusteven


Chystáte-li na Pustevnách i Vaši akci, napište nám na lanovka@pustevny.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám pomůžeme s organizací i propagací.