Aktuálně z Pusteven - Oficiální stránka

Pustevny

Aktuálně z Pusteven

Běh do vrchu Ráztoka – Pustevny

Běh do vrchu Ráztoka - Pustevny

V sobotu 2. 12. 2017 se uskuteční 48. ročník tradičního běžeckého závodu „Běh do vrchu Ráztoka – Pustevny“. Pořádá tým BeskydSki ve spolupráci s lyžařským střediskem Pustevny, s.r.o.

O ZÁVODU PROPOZICEPŘIHLÁŠKA

UPRAVEN PROVOZ KOLOBĚŽEK KOSTKA

Půjčovna koloběžek v provozu v PÁ-SO-NE ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ od 9.30 do 16.00 hod. na SPODNÍ či HORNÍ STANICI LANOVÉ DRÁHY.

Koloběžky se vrací na spodní stanici lanovky nebo na parkovišti naproti hotelu Ráztoka (o přesném místě budete informování obsluhou při zapůjčení koloběžek).

VÍCE O KOLOBĚŽKÁCH

PRODEJ KOLOBĚŽEK KOSTKA Z PŮJČOVNY ZAHÁJEN

Protože pro Vás chceme to nejlepší, tak každý rok objednáváme nové koloběžky, které průběžně vyvíjíme spolu s výrobcem koloběžek značkou Kostka. Na konci sezóny Vám tak můžeme nabídnout naše zelené koloběžky k prodeji.

Prodáváme 4 typy používaných koloběžek:

  •   OFF ROAD            kola 26″/20″    5400,-Kč
  •   TWENTY 3.1                  20″/20″    4900,-Kč

Koloběžky jsou k dispozici na spodní stanici lanové dráhy vedoucí na Pustevny (adresa: Trojanovice 477) kdykoli, když je v provozu lanovka (denně 8 – 16 hod., včetně SO, NE a svátků).

VÍCE O KOLOBĚŽKÁCH

SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ FOTO PUSTEVEN

Mockrát děkujeme všem, kteří nám zaslali své fotografie do soutěže o nejkrásnější foto Pusteven. Rozhodování o tom, která z nich je opravdu nej, není vůbec jednoduché! Vítěze Vám odtajníme v průběhu tohoto týdne. Těšte se! :-)

soutez_nej_fotky

NOVÁ HORNÍ STANICE LANOVKY OTEVŘENA!

S radostí oznamujeme, že nová horní stanice lanové dráhy byla DOKONČENA A UVEDENA DO PROVOZU. Od 1. 8. 2017 se můžete občerstvit v našem samoobslužném bistru s překrásným výhledem na údolí Frenštátu, hřeben Radhoště a vrchol Velký Javorník. Součástí stanice je také obchod se suvenýry, který bude otevřen během několika následujících týdnů.


Otevřeno parkoviště P1-LANOVKA!

Pro návštěvníky Pusteven jsme otevřeli NOVÉ PARKOVIŠTĚ P1-LANOVKA. Toto parkoviště je nejblíže k lanové dráze na Pustevny. Vjezd na parkoviště se nachází přímo naproti hotelu Ráztoka. CELODENNÍ PARKOVNÉ 60 Kč.

mapa parkoviště Ráztoka

Dřevěné Pustevny 2017

Děkujeme všem, kteří za námi o víkendu na Pustevny dorazili a věříme, že jste si Dřevěné Pustevny užili stejně parádně jako my organizátoři i naši řezbáři.

I když nám letos počasí opravdu nepřálo, užili jsme si na Pustevnách kupu zábavy. Řezbáři vytvořili úžasné sochy zvířátek pro novou naučnou stezku, kterou již brzy na Pustevnách vytvoříme. Ve speed-carvingu potom předvedli svou zručnost, a před zraky diváků vyčarovali z dřevěných špalků úžasné výtvory v krátkém hodinovém intervalu. Následná dražba měla mezi diváky obrovský úspěch a o některá díla se vedl dlouhý boj. Pro děti byly připravené naučné dílničky Lesů ČR a Městských lesů Rožnov či zábavná lesní stezka. Každý malý návštěvník si domů odnesl na památku dáreček.

drevene_pustevny_banner_2017

VÍCE O DŘEVĚNÝCH PUSTEVNÁCH

 

Ohlédnutí za Ledovými sochami 2017

Zima nám sice pomalu končí, proč si ale nepřipomenout krásnou zimní a pohodovou atmosféru letošního ročníku Ledových soch na Pustevnách, které se konaly 7. – 21. 1. 2017.

VÍCE O LEDOVÝCH SOCHÁCH

Stavíme novou stanici lanovky

Sledujte den po dni jak se mění Pustevny během roku…

Pustevně: Pustevny

Aktuální webkamera a teplota

Webkamera - aktuálně z Pusteven

Předpověď počasí

Počasí - aktuálně z Pusteven


Chystáte-li na Pustevnách i Vaši akci, napište nám na lanovka@pustevny.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám pomůžeme s organizací i propagací.