book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK A ELEKTROKOL – OTEVŘENO KAŽDÝ DEN

Půjčovna koloběžek a elektrokol s novými koloběžkami KOSTKA, modelový rok 2023, je pro vás otevřena za příznivého počasí každý den od 10.00 do 16.30 hod. Přijeďte si užít léto a krásnou horskou přírodu na Pustevny. Těšíme se na Vás!

ONLINE REZERVACE!

Se zahájením sezóny koloběžek a elektrokol jsme pro Vás opět spustili také online rezervační systém na zapůjčení koloběžek KOSTKA. Zarezervujte si koloběžku v předstihu a získáte tyto výhody

  • jistota, že koloběžka pro Vás bude k dispozici 
  • rezervace na daný datum a čas
  • jednodušší odbavení
  • akční cena

PARKOVIŠTĚ P1 PRO NÁVŠTĚVNÍKY LANOVÉ DRÁHY V PRACOVNÍ DNY ZDARMA (PONDĚLÍ AŽ PÁTEK)

Chystáte se na Pustevny? U nás můžete v pracovní dny parkovat ZDARMA! Parkoviště naproti hotelu Ráztoka s možností parkování až pro 60 aut je vám k dispozici do vyčerpání kapacity. Od pondělí do pátku je parkování ZDARMA!

Soboty, neděle, svátky nejlevnější parkování na Ráztoce (80,- Kč/osobní automobil), navíc po předložení parkovacího lístku na pokladně lanové dráhy na Ráztoce obdržíte slevu na jízdném. Těšíme se na Vás.

ÚKLID PUSTEVEN

Ve spolupráci s běžkaři z Běžeckého areálu Pustevny jsme se pokusili očistit Pustevny od nepořádku a odpadků, které turisté po sobě na Pustevnách zanechávají. Během necelých dvou hodin se nám podařilo naplnit celý vozík odpadem, což je docela smutná bilance. Děkujeme mladým běžkařům za spolupráci a prosíme všechny turisty: NOSTE SI SVÉ ODPADKY ZPÁTKY DO POPELNIC VE MĚSTĚ!! Děkujeme.

Pustevny s.r.o.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Pozastavení lyžování na Pustevnách

Společnost Pustevny s.r.o., provozovatel lanové dráhy a lyžařských vleků na Pustevnách, nemůže bohužel ani v letošní sezóně 2019/2020 pustit lyžařské vleky. K tomuto nelehkému rozhodnutí, stejně jako v loňské sezóně přispělo několik důvodů a faktorů. Více informací viz tisková zpráva.

msk_logo_2

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu při nákupu speciální techniky pro úpravu běžeckých stop.