Akce | Pustevny

Pustevny

Akce

Ledové sochy na Pustevnách

Ledové sochy

7. – 21. 1. 2017

Pustevny se již tradičně v lednu stávají centrem ledové pohádky. Kromě tématicky zaměřených soch, vytesaných z ledu zručnými sochaři, na Vás po dobu těchto lednových víkendů čeká doprovodný program a tradiční jarmark. Výstava je pro veřejnost dostupná i ve všední dny. Vstup je po celou dobu akce zdarma […]


velikonocni nedele 16_3 3

Velikonoční neděle

16. 4. 2017

Užijte si sváteční Velikonoční neděli 16. 4. 2017 na Pustevnách! Od 10.00 do 15.00 hodin je pro děti připraven doprovodný program plný velikonočních dobrot a aktivit. Těšit se můžou na zajíčkovou velikonoční dílničku nebo na naučně zábavnou zajdovu stezku s překvapením.


ocista_docista_plakat_3

Očista dočista

6. 5. 2017

Příroda se po zimě probouzí a mezi zelení nám na Pustevnách klíčí i hromady PET lahví, sáčků, plechovek a jiných předmětů, které do lesa určitě nepatří. Díky bezohlednosti některých návštěvníků se dnes hory proměňují ve skládku :-( Pustevny ve spolupráci s pivovarem Radegast, Hitrádiem Orion a Clubem Bonver se pokusí s nepořádkem zatočit a za nás všechny prosíme ty, kterým naše hory nejsou lhostejné, aby nám přišli pomoci.


Dřevěné Pustevny 2017

Dřevěné Pustevny

18. – 21. 5. 2017

Již třetím rokem bude jeden květnový víkend na Pustevnách věnován umění a dřevu. Další ročník řezbářského sympozia Dřevěné Pustevny se odehraje v běžeckém areálu Pustevny, kde špičkoví řezbáři z České a Slovenské republiky vytvoří nejen unikátní díla pro zkrášlení areálu, ale také poměří své síly v divácky […]


Cyrilometodějská pouť

Cyrilometodějská pouť

5. – 6. 7. 2017

Od šedesátých let minulého století se počátkem července na Radhošti konají cyrilometodějské poutě, kterých se účastní i několik tisíc lidí.